About me

 

Hej! Jestem Weronika.

W tym roku kończę 18 lat, co trochę mnie przeraża. Od małego uwielbiałam się przebierać i malować, udawać że chodzę po wybiegu i gromadzić ładne przedmioty. Niezależnie czy była to duża muszla czy nowa spódnica. Lata minęły… i wiele się nie zmieniło. Właściwie jest tak samo. Tylko kolekcjonuję trochę inne rzeczy 🙂

Postanowiłam założyć tego bloga, ponieważ potrzebowałam miejsca w którym mogłabym być w 100% sobą. Tworzyć coś, z czego naprawdę będę dumna. Podobno “sky’s the limit”. trzeba się przekonać!

Przez swoje posty chciałabym dzielić się z Wami pozytywną energią i moim spojrzeniem na piękno i estetykę. Oraz poznać Waszą opinię.

Dziękuje za odwiedzenie mojej strony. Będzie mi bardzo miło jeżeli polubisz i skomentujesz moje posty 🙂

Buziaki,

Weronika x

Wszystkich prześladowców, zapraszam na moje pozostałe social media ❤

instagram – weronikaiglewska

snapchat – weronikaigl

Hi! I’m Weronika.

This year I’m going to be 18 (what scares me). Since I was a child I always loved dressing up, pretending I’m on the catwalk and gathering beautiful objects. It didn’t matter if it was giant shell or new skirt. Months past and I’m still gathering, but slightly different things. Probably you’ll see my little collection here, haha.

I decided to start my own site because I needed to express myself and I didn’t feel good about what I was currently doing with my life. I hope this is just the beginning of the incredible journey. I want to share love and positive energy. I want to make people happy about themselves and I hope people smiles reading or watching my posts.

Thank you so much for reading this and visiting my site. It’d mean a world to me if you like or comment. . People say ‘the sky is the limit’. Let’s find out!

With love,

Weronika x

You can also find me on:

instargram – weronikaiglewska

snapchat – weronikaigl

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s